Přidejte se k nám

Flash Services je projekt společnosti VonTom s. r. o.. Jsme ryze českou společností, která poskytuje komplexní logistické služby pro menší a středně velké podniky (fulfillment). Od roku 2015 stojíme za celou logistikou Feedo.cz. V poslední době se ale čím dál více zaměřujeme malé a střední e-shopy s cílem nabídnout jim stejnou kvalitu služeb a podmínky, jaké mají velké společnosti.

Naším primárním cílem je zvyšování kvality našich služeb, individuální přístup a rychlost odbavení zásilek. Nechceme být jen poskytovatelem logistických služeb. Chceme být partnerem, na kterého je spolehnutí, který bude nedílnou součástí úspěchu našeho klienta.

Nepracujeme pro klienty, pracujeme s klienty. A budeme velmi rádi, když právě vy nám s tím pomůžete.

Kariéra

Proč pracovat ve Flash Services

VonTom je společnost založená Janem Vondrou a Michalem Tomsem, kteří potkali spolu v předchozím zaměstnaní, kteří chtěli logistiku dělat trochu jinak.

Od té doby budujeme firmu s rodinou atmosférou, kde zaměstnanci nejsou a nebudou pouze čísla, ale budou reálnou hodnotou společnosti. Chceme vnést do fungování každého zaměstnance pocit odpovědnosti a zároveň hrdosti, že je součástí našeho společného snažení. Chceme, aby VonTom byl jistotou pro zaměstnance, aby každý věděl, že ho podržíme, když je třeba, protože si ho vážíme.

Nechceme tvořit spokojenost skrze výši výplaty, protože tomu jednoduše nevěříme. Chceme, aby si každý odnesl svůj díl odměny, nesl podíl na úspěchu, tvoříme. Chceme, aby byl VonTom úspěšný, aby přinášel reálné benefity všem členům.

U nás nebudete muset čekat na schvalování od centrály sídlící někde v Ženevě. Jsme Češi, sídlíme v Čechách. Pokud vaše nápady mají smysl a umíte si je obhájit, umíme dělat rychlá rozhodnutí.

Děláme to rádi, logistika nás baví

Přemýšlíte o tom, že se přidáte k nám?

Potkejme se a společně to proberme.

Řešení logistiky pro e-shopy na míru

Zavolejte nám: +420 732724116

Řešení logistiky pro e-shopy na míru
Napište nám: obchod@flash-services.cz

Jak se k nám dostanete

Autobus

zastávka Kablo (181, 183) a Myšlínská (111,125)

Vlak

zastávka nádraží Hostivař a 10 min. pěšky

Auto

na místě je možnost placeného parkování