O nás

Flash services jako myšlenka se zrodila ještě před založením společnosti a vychází z dosavadních pracovních zkušeností dvou zakladatelů. Primárním cílem bylo najít alternativy v oblasti logistických služeb a přijít s komplexním, individuálním a trochu jiným řešením i pro menšího zákazníka. Flash Services je součástí společnosti VonTom, který byla založena v roce 2013 za účelem poskytovat služby v oblasti výrobní, distribuční a intralogistiky.

Základní myšlenkou byl outsourcing/fulfillment (vnímaný na trhu spíše jako nástroj k úspoře fixních nákladů).

„My jsme chtěli přijít s kvalitní službou, která přinese zákazníkům služby přidané hodnoty. Mimo zajištění denní operativy, nabídnout díky sdílením zdrojů a velkým objemům soustředěnného pod jednu střechu i menším zákazníkům stejnou kvalitu služeb a podmínky jako mají velké společnosti.“

Jan Vondra, jednatel Flash Services

O Flash Services

„Myslím, že je velmi důležité soustředit se na dílčí drobné problémy, aktivně tyto problémy řešit a to individuálním pohledem na daný provoz a jeho potřeby. Někdy není efektivním řešením investovat vše do moderních technologií a očekávat okamžité výsledky. Stejně tak tomu není , když se slepě snažíme měnit něco, protože jsme to někde viděli.

Když to hodně odlehčím základem je řízení, proces a organizace, když se tedy podíváte do kuchyně do prvního šuplíku máme tam všichni pořadač na příbory, nůž pak najdeme i poslepu. Všichni chceme mít nůž lepší ostřejší, ale když nemáme ten pořadač….. Náš pohled je tedy takový: nepotřebujeme mít ten ostřejší nůž, ale ten pořadač a později někdy dojde i ta správná doba kdy bude třeba ten ostrý nůž.“

Michal Toms, jednatel Flash Services

Proč logistika u Flash Services

Řešení logistiky pro e-shopy na míru

Jednoduše to umíme

Spokojenost našich klientů je toho důkazem

Řešení logistiky pro e-shopy na míru

24/7 servis

Pracujeme na 3 směny – ve dne v noci

Řešení logistiky pro e-shopy na míru

Výborná lokalita

Jsme blízko všemu logistickému dění v Praze

Řešení logistiky pro e-shopy na míru

Kapacita

Až 6000 m2 na uskladnění takřka čehokoliv

S kým spolupracujeme

S logistikou pomáháme velkým mezinárodním společnostem i menším rodinným firmám. Staňte se naším dalším spokojeným partnerem.

O Flash Services
Řešení logistiky pro e-shopy na míru
Řešení logistiky pro e-shopy na míru
Řešení logistiky pro e-shopy na míru