Logistika pro e-shopy

Potřebujete zefektivnit logistické procesy ve firmě? Vyzkoušejte fulfillment od Flash Services, který přinese pořádek do klíčových oblastí vašeho podnikání!

Hlavní službu, kterou nabízíme, je fulfillment, jinými slovy kompletní převzetí logistiky vašeho projektu. Převezmeme odpovědnost za kompletní logistiku – od příjmu zboží ze 100% kontrolou a naskladnění do našeho systému, přes vybavení zboží legislativními požadavky (etiketování), uskladnění, vychystání dle požadavků klienta, kompletace, balení a konečnou distribuci k zákazníkovi. Dále se postaráme o vratky – jejich kontrolu a zpětné naskladnění či likvidaci.

Logistika pro e-shopy

Najímání a řízení zaměstnanců, vyjednávání nejlepších cen skladování nebo koordinace dopravy – o to vše se postarají naši zkušení odborníci. Specializujeme se na dlouhodobý outsourcing řízení skladů, kde přijímáme plnou odpovědnost za výsledek. Máme bohaté zkušenosti se získáváním dočasné pracovní síly. Už nikdy se nebudete muset bát nedostatku pracovníků v největších špičkách!

Z  našich služeb už dnes profitují největší hráči českého e-commerce. Zbavte se neefektivity i vy. All in one řešení ocení každý podnikatel, který se chce věnovat svému businessu naplno!

  • Spravedlivý a lidský přístup
  • Bezproblémová komunikace a koordinace
  • Schopnost vstoupit do projektu jakékoliv velikosti

Přemýšlíte o tom, že nám svěříte logistiku vašeho podnikání?

Potkejme se a společně proberme, kde si můžeme pomoci